Jak pomagam ?

Dojdź do siebie - Magdalena Gackowska - Life coaching - Warsztaty - Mentoring - Superwizja

Zapraszam Cię w coachingową podróż, gdy

Wiem z czym się mierzysz i przez co przechodzisz, gdyż sama doświadczyłam trudnych relacji z bliskimi, odrzucenia, rozwodu, samotności w związku i kłopotów finansowych oraz zawodowych. Wiem też, że to nie koniec świata i da się poukładać swoje życie na nowo. Dzisiaj jestem szczęśliwą żoną, mamą 3 dzieci. Od kilkunastu lat nie ustaję w rozwoju osobistym i zawodowym.

Mam wiedzę i doświadczenie by pomóc Tobie:

Dojdź do siebie - Magdalena Gackowska - Life coaching - Warsztaty - Mentoring - Superwizja

Wierzę, że jesteś całością, ze swoją mądrością i historią, i masz wszystko czego potrzebujesz, żeby rozwiązać swoje problemy. Tylko nie zawsze to dostrzegasz i wtedy przydaje się moje wsparcie. Do coachingowej podróży wnosisz ważne dla ciebie tematy i problemy. Ja rozświetlam Ci drogę, żebyś dostrzegła swój pełen potencjał i dokonywała świadomych wyborów. Zadaję Ci odpowiednie pytania. Pokazuję inną perspektywę. Wspieram i motywuję. Stawiam wyzwania. Udzielam wzmacniającego feedbacku. Prawdziwie wierzę, że w każdej sytuacji jest możliwość wyboru, a przeszkody są okazją do wyciągania wniosków i uczenia się.

Jaki jest plan Twojej coachingowej podróży?

Zaczyna się od sesji konsultacyjnej. Podczas niej poznajemy się oraz poruszamy ważne dla Ciebie tematy, intencje i cele. Doświadczasz pracy ze mną, po której decydujesz, czy chcesz mnie jako swojej coach. Masz też przestrzeń, aby dowiedzieć się też czegoś więcej o mnie. Podczas tego spotkania sprawdzasz niezobowiązująco, czy ta forma pomocy Ci pasuje i chcesz iść dalej?

Jeśli tak, kontynuujemy podróż.

Przyglądamy się temu, jak jest teraz. Definiujemy, jak chcesz, aby było i jakiego życia pragniesz? Sprawdzamy, co Cię blokuje w realizacji Twoich potrzeb, planów i marzeń? Odkrywamy Twój potencjał. Budujemy Twoją pewność i wiarę w siebie. A TY bierzesz życie w swoje ręce i idziesz ku nowemu i lepszemu.

Wszystko to w partnerskiej relacji, pełnym zaufaniu i poufności, okraszone szczyptą humoru.

Coaching który Ci oferuję, opiera się na modelu koaktywnym. Jest to taki rodzaj relacji coachingowej, w której skupiamy się na odkrywaniu Twoich możliwości, zdolnościach, sile i umiejętności podejmowania ryzyka. W naszej wspólnej podróży coachingowej i w życiu kieruję się takimi zasadami jak: wzajemny szacunek, empatia, otwartość i szczerość. Regularnie korzystam z superwizji dla coachów, co daje Ci gwarancję, że moje kompetencje, umiejętności i narzędzia są prawidłowo wykorzystywane i, że zależy mi, aby cały czas udoskonalać mój warsztat coachingowy. Dzięki temu Ty, Twoje problemy i rozwiązania jesteście w profesjonalnych rękach.