O mnie

Magdalena Gackowska

Jestem dyplomowaną coach oraz mentorką. Trenerką umiejętności społecznych i praktykiem biznesu. Prowadzę indywidualne procesy life coachingu i mentoringu oraz warsztaty dla kobiet. Uwielbiam pracę na głębokich poziomach transformacji oraz samoświadomości. W moim gabinecie (także ONLINE) spodziewaj się niespodziewanego.

Oczekuj pracy z ciałem, przestrzenią, kartami, intuicją. Głębokich refleksji i odkryć. Olśnień, humoru i spektakularnych efektów. Pracuję nieszablonowo, dynamicznie, z humorem, wykorzystując wiedzę i doświadczenie coachingowe, biznesowe oraz życiowe. Posiadam dyplom Executive Coach, który zdobyłam na Academy of Executive Coaching w Londynie. Pracuję zgodnie ze standardami European Mentoring & Coaching Council (EMCC Global), gdzie posiadam akredytację na poziomie Practitioner.

Ukończyłam kurs certyfikujący Needs-Based Coaching oraz TUS SSI. Od ponad 25-ciu lat jestem praktykiem biznesu MŚP jako menedżerka, liderka i przedsiębiorczyni. Ukończyłam Psychologię w zarządzaniu w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu oraz Zarządzanie zasobami ludzkimi na wydziale socjologii w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy. Jestem absolwentką Akademii Zaawansowanych Kompetencji Menedżerskich i Akademii Menedżera. Przez 3 lata doskonaliłam swój warsztat liderki i mówczyni publicznej w Toastmasters International. Prywatnie jestem mamą trójki dzieci, żoną z odzysku, miłośniczką ogrodów, natury i starych budynków.

Moje certyfikaty

Dojdź do siebie - Magdalena Gackowska - Life coaching - Warsztaty - Mentoring - Superwizja

Dyplom-6-Rotated
Dyplom-2
Dyplom-7
Dyplom-3-Rotated
Dyplom-5
Dyplom-4-Rotated
Dyplom-1-Rotated

Moje klientki i klienci piszą o pracy ze mną

Dojdź do siebie - Magdalena Gackowska - Life coaching - Warsztaty - Mentoring - Superwizja

Lucyna
Read More
„Nie można tak po prostu obudzić się jako motyl. Rozwój to proces „ Rupi Kaur Co Mi daje praca z Magdą? Daje Mi światło na to, co ukryte gdzieś głęboko : Moje emocje skrywane przez lata, bo trzeba było sobie radzić. Moje schematy, które się powtarzają i dlaczego, Moje przekonania, które mnie blokują przed zrobieniem czegoś na co mam ochotę, Moje dziecięce marzenia, które ktoś kiedyś zagasił, Moje słabości, których nie mogłam pokazać, Moje mocne strony, z których nie mogłam być dumna... Daje Mi zrozumienie dlaczego tak jest i pozwala to odczarować... To wszystko w pełnej akceptacji, poczuciu bezpieczeństwa, wiary we Mnie, dodawaniu odwagi i ciągłemu trenowaniu wychodzenia ze strefy komfortu... Rozwój to ciężka praca ale to Ty wybierasz z kim chcesz pracować.. Ja wybieram Magdę
Dawid
Read More
Dziękuję za proces, w trakcie nastąpiło u mnie wiele zmian (praca z kartami była dla mnie dużym odkryciem), oraz nasza ostatnia sesja gdzie całkowicie zmienił się mój punkt widzenia i dobrze mi z tym! U Magdy mogłem sobie pozwolić na pełną otwartość, czułem się bezpiecznie. Dziękuję za podejście, obecność, profesjonalizm i poczucie humoru! Polecam!
Ewa
Read More
Magda to wspaniała osoba i profesjonalistka. Współpraca z nią otworzyła mnie na nowe możliwości, których dotychczas nie byłam nawet w stanie sobie wyobrazić. Pokazała mi stare mechanizmy i błędne wyobrażenia, które sprawiały, że od dawna stałam w miejscu. Gorąco polecam wszystkim, którzy wiedzą, że czegoś poszukują/potrzebują, ale nie wiedzą czego.
Kasia
Read More
Bardzo polecam, Magda potrafi słuchać, rzucić nowe światło na różne sprawy, sprawia że człowiek chce się otworzyć, budzi zaufanie, udało jej się wydobyć ze mnie to z czym borykałam się od dzieciństwa i stawić temu czoła, przede wszystkim powiedzieć o tym głośno. Bardzo się cieszę że spotkałam ją na swojej drodze. I na pewno nie raz jeszcze skorzystam.
Dorota
Read More
Polecam Magdę z całego serca! Jeśli chcesz spojrzeć na swoje życie z dystansem, z nowej perspektywy lub po prostu poukładać parę rzeczy w głowie to nie znam nikogo lepszego! Magda przeprowadziła mnie przez proces bardzo profesjonalnie, elastycznie i z pełną akceptacją. Otworzyła mnie na zmiany i dodała odwagi do działania – dmuchała w skrzydła. Dzięki jej dociekliwym pytaniom oraz trafnym podsumowaniom dostrzegłam jak duży potencjał mam w sobie. Dziękuję Magda za cierpliwość i ciepło okazane mi podczas spotkań - czułam się bezpieczna, zaopiekowana i rozumiana.
Mikołaj
Read More
Bardzo się cieszę, że trafiłem na Panią Magdę. Merytoryka i rzetelność przygotowania do pracy jest naprawdę imponująca a dodatkowo wsparcie w pracy nad samym sobą oraz kontrola progresu jest godna zaufania. Profesjonalistka z bardzo odpowiednim podejściem.
Adam
Read More
Praca z Magdą to była przyjemność. Czasem ze spotkania wychodziłem zmęczony intensywnością wglądu w siebie, szukaniem odpowiedzi na zadawane pytania, wysiłkiem jaki w to wkładałem. A jednak suma summarum zadowolony. I to zadowolenie narastało z każdym dniem układania na nowo siebie w sobie, co było odczuciem zaskakującym i na swój sposób uroczym. […] Jest coś w coachingu co daje moc. A może to jest głownie w Magdzie, w tym jak potrafi słuchać i pytać.
Previous
Next